Naslovnica BiH Isak odgovorio Viškoviću: E što me nasmija, duhovit si koliko si i...

Isak odgovorio Viškoviću: E što me nasmija, duhovit si koliko si i kriminalac, dakle mnogo

902
0

Reakcija ministra unutrašnjih poslova Federacije BiH, Rame Isaka, nije se dugo čekala. Na prozivke premijera Republike Srpske Radovana Viškovića, koji je govorio o mogućem hapšenju, Isak je odgovorio. Višković je, komentarišući situaciju, rekao da „u drugom entitetu ima onih koji se utrkuju kako će uraditi ovo ili ono“, te je direktno pozvao Isaka da lično dođe i izvrši hapšenje.

Ramo Isak nije oklijevao i brzo je reagovao na te riječi. U svojoj poruci Isak je rekao: „E, što si me nasmijao, Radovane. Duhovit si u istoj mjeri u kojoj si, prema vlastitom priznanju, kriminalac. Dakle, mnogo.“

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime