Naslovnica Crna Hronika Ponovo se oglasio sin Halida Bešlića: Uputio poruku

Ponovo se oglasio sin Halida Bešlića: Uputio poruku

1047
0

Dino Bešlić se oglasio nakon smrti majke: „Hvala vam svima“

Dino Bešlić, sin rahmetli Halida i Sejde Bešlić, oglasio se na društvenim mrežama nakon smrti svoje majke, zahvalivši se svima koji su porodici uputili riječi podrške i saučešća.

U emotivnoj poruci naveo je da zbog velikog broja poruka nije u mogućnosti odgovoriti svakome pojedinačno.

„S obzirom na to da dobijam hiljade poruka, ne mogu svima odgovoriti pojedinačno. Hvala vam svima. Amin“, napisao je Dino Bešlić.


Uz objavu je podijelio i smrtovnicu svoje majke Sejde Bešlić, koja je preminula 1. juna u Sarajevu u 75. godini života.

Sahrana Sejde Bešlić bit će obavljena 4. juna na Gradskom groblju Bare u Sarajevu, gdje će počivati pored supruga Halida Bešlića.

Halid i Sejda Bešlić bili su u braku gotovo pet decenija. Upoznali su se 1977. godine u Sarajevu, a tokom godina izgradili su život daleko od medijske pažnje, uprkos velikoj popularnosti legendarnog pjevača.

Sejda je rijetko istupala u javnosti, ali je važila za najveću podršku Halidu Bešliću tokom njegove bogate muzičke karijere i privatnog života.

Njihova priča često je isticana kao primjer dugotrajnog braka, međusobnog poštovanja i odanosti, a mnogi su ih smatrali jednim od najskladnijih parova na regionalnoj javnoj sceni.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime